Made In Poland VI.8 Dla Łukasza Dudka!!!

5

Miło nam donieść, że za sprawą Łukasza Dudka, powstała nowa kombinacja, a zarazem pierwsza tak trudna linia na Wielkiej Cimie w Podzamczu. Droga łączy w sobie trudności Power of Love, Pijanych Trójkątów i Pierwszego Kroku ku Doskonałości. Wszystkie wymienione drogi mają wycenę VI.7. Stad prawdopodobnie wniosek, że w tym przypadku prawdopodobnie powstała rzetelna linie o wycenie VI.8!!! Zapraszamy do obszernej relacji Łukasza na jego blogu (www.wspinanie.pl). Poniżej przytoczmy wypowiedź Łukasza…Łukasz Dudek o Made In Poland VI.8:

„Krótka charakterystyka drogi:
start Power of love, po zrobieniu najtrudniejszego miejsca przejście w Pijane trójkąty, po zrobieniu drugiego bulderu trawers najłatwiejszą możliwością (choć nie łatwe) do Kroku ku doskonałości i nim wyjście do zjazdowca. Nie jest to żaden wydumany wariant tylko logiczna kombinacja zbierająca najtrudniejsze miejsca na drodze. jej przebieg jest na tyle jasny ,iż nadaje się na przejście OS.
Linia powstała z połączenia 3 dróg VI.7, zawiera ok. 50 ruchów podzielonych na 4 ewidentne buldery.
Nad całością pracowałem 13 dni i z pewnością jest to najtrudniejsza linia po jakiej się wspinałem w Polsce, a wysiłek jaki musiałem w nią włożyć jest porównywalny z najtrudniejszymi drogami pokonanymi przeze mnie na weście. Powinna służyć jako wzorzec stopnia VI.8

Łukasz Dudek fot. Adam Kokot
Łukasz Dudek fot. Adam Kokot

źródło: blog Łukasza na wspinanie.pl
  • 5 KOMENTARZE

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here