Kolejne przedmioty wystawione na aukcjach dla Pawła

13

Dzięki już wystawionym aukcjom udało się zebrać ponad 1200 zł dla Pawła! Dziękujemy w jego imieniu za pomoc, dziękujemy również sponsorom za fanty. Jednocześnie udało nam się uruchomić na drugim koncie allegro, udostępnionym również gościnnie, kolejne aukcje dla Pawła !!

Update – 7 z 16 NOWYCH aukcji już ‚poszło’ w pierwszy dzień :)

Zapraszamy do licytowania i kupowania aktualnie na dwóch kontach allegro!!

Wszystkie przedmioty wystawiamy poniżej cen rynkowych, więc są to duże okazje!!

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4996639

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=15559511

Planujemy uruchomić jeszcze jedno konto na allegro. Dzięki hojności sponsorów udało się zebrać dość dużo fantów, ale logistycznie i fizycznie obsłużyć taką ilość aukcji jest dość trudno :)

Do tej pory kupiliście wspólnie 20 woreczków wspinaczkowych, ok 5 par spodni, 2 zestawy chwytów wspinaczkowych i bierzecie również udział w aukcjach m. in. fantów z podpisami Adama Pustelnika… kolejne rzeczy dopiero w przygotowaniu lub w drodze :]

Aktualnie na aukcjach znajdziecie spodnie, plecaki, super crash padzika, chwyty, listwy, koszulki i inne… zaglądajcie tam bo uzupełniamy codziennie o nowe rzeczy więc warto :)

Jeszcze raz dziękujemy w imieniu Pawła i zapraszamy do licytowania !!

Licytując pomagasz!


Prosimy również o wyrozumiałość – jeżeli któraś z paczek nie dociera, bądź całość transakcji pozostawia wiele do życzenia prosimy o kontakt poprzez Allegro. Prosimy NIE WYSTAWIAĆ negatywów osobom, które gościnnie udostępniają konta na allegro.

Pozdrawiamy, przyjaciele Pawła
 • 13 KOMENTARZE

  1. Ad# Lesser – konkretna odpowiedz, konkretny człowiek!
   Szacun dla całej imprezy!
   Ad#butcher – Absolutnie nie mam nic do organizatorów, a i Polskę kocham i akceptuję jaką jest!
   Ad#krzysiek – Bucu , podpisałeś się tylko swoim uniesieniem jakim palantem jesteś! Szkoda ze popsułeś statystykę ale jak na razie bilans jest 2:1. Wiecej takich palantow i moze sie pogorszyć.

   Do wszystkich , poważnych i tych nie poważnych. Jestem tylko rozgoryczony tym jak mało (1200PLN~300USdolar) kasy udało się zebrać dla takiego gościa jak Paweł Wyrwa. Ku…wa, wescie się i skrzyknijcie i uzbierajmy chociaż rzad wielkości jaki trza. 50.000us~200.000pln, znaczy się, niech każdy da tylko 10Pln to trza tylko 2000 chetnych, 100PLn tylko 200 itd. Nie mówiąc oczywiście o tym ze to można odliczyć od podatku.

   PS. Póki co , ja próbuję zorganizować większą kasę , ale zobaczymy co z tego wyjdzie…

  2. Drogi Jerzy.
   Potrzeba ok. 50 tys. dolarów. To na leczenie „ostatniej szansy”. Może dla ciebie to nie problem wysupłać taką kwotę, dla innych widocznie wprost przeciwnie.
   Poza tym przestań pracować na rok. Opłać mieszkanie, rachunki i inne codzienne wydatki, a do tego leki, lekarzy, rehabilitację, itp. Może znów dla ciebie to nie będzie problemem, ale jak widać nie wszyscy są szczęściarzami tak jak ty. Pod względem kasy i zdrowia.
   Czy ty myślisz, że ktoś tu chce nachapać się mamony ?

   • Jeb. ludzka rasa! Zawsze sie ktos prz*****li.

    Jerzy weź duży rozpęd i przywal swoją tępą łepetyną w jakiś mur. Jak ci akcja pomocy chłopakowi nie pasuje, to nie kupuj, ale się debilu o*****ol!

    A przy okazji policz sobie jaki był efekt różnych zrzutek (np na zawodach) to zobaczysz, że szału nie ma (oszczędni ci wspinacze) i każda aktywność jest na wagę złota.

    bez pozdrowień

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here