BoulderRoweRowo

2

Takich zawodów jeszcze u nas nie było !! Trzy krakowskie ściany wspinaczkowe ( Avatar, Korona i  Parbat )
zapraszają 15 września 2012 r. na eksperymentalne zawody boulderowo-rowerowe .

Szczegóły rywalizacji :

Na każdej ścianie nakręcone zostaną  trzy przystawki :  łatwa, średnia i trudna.
Do każdej z nich wstawiamy się tylko raz. (kolejne próby się nie liczą, aby otrzymać punkty musisz zatopować za pierwszym razem )
Po wykonaniu próby na jednej ze ścian, jedziesz ( rowerem ) przystawić się do kolejnego balda na kolejnej ścianie i tak do czasu wykonania wszystkich 9 prób lub skończenia się czasu przeznaczonego do wstawień. Ściany musisz odwiedzać kolejno, jedna po drugiej na każdej z nich wykonując w danym czasie tylko jedną próbę.

Spotykamy  się 15 września o godz. 16:30 na Avatarze na odprawie zawodników ( Kraków. ul. Przewóz 34 http://www.myavatar.pl ) wszyscy startujący obowiązkowo na rowerach.


Po rejestracji, odebraniu karty zawodów i kilkuminutowym wprowadzeniu o  godzinie 17:00 rozpoczynamy zawody. Uczestniczy wskakują na rowery i udają się na jedną z wybranych przez siebie ścian ( Korna lub Parbat )

Punktacja : Liczy się suma punktów za pokonanie przystawek a w przypadku takiej samej liczby punktów decydować będzie czas zakończenia zawodów przesz startującego.

Liczba Finalistów : W finale wystartuje 6 finalistek i 6 finalistów

Opłata za udział w zawodach : 0 PLN

Rejestracja : http://myavatar.pl/pl/zawody – Przy rejestracji wybierasz jedną z 2 ścian  na której planujesz wykonać pierwszą przystawkę. ( Korona lub Parbat )

Dodatkowe Wymagania : Wszyscy startujący zobowiązani są do posiadania kamizelki odblaskowej, oraz roweru spełniającego wymogi przepisów o ruchu drogowym.
Osoby  niepełnoletnie które w dniu zawodów skończyły 16 lat – startują w zawodach za zgodą rodziców. Osoby poniżej 16 roku życia mogą startować w zawodach tylko pod opieką rodziców. Każdy uczestnik powinien posiadać ważne ubezpieczenie NNW.
Wybór trasy przejazdów między ścianami należy do każdego ze startujących – organizatorzy nie decydują ani nie sugerują  ich przebiegu.

Nagrody : atrakcyjne :)

W przypadku pytań prosimy o kontakt : http://www.myavatar.pl/pl/contact

Informacje o ścianach na których odbędą się zawody :

Avatar

http://www.myavatar.pl/pl/

boulderownia KS Korona – fot. portalgorski.pl

http://www.wspinanie.korona.krakow.pl/

Parbat

http://parbat.pl/

Plan zawodów : 15.09.2012 r.
16:30 – Avatar – rejestracja
17:00 – Rozpoczęcie zawodów ( start zawodów z Avatara )
20:00 – Zakończenie zmagań – podliczenie punktów – klasyfikacja zawodników do finałów.
20:30 – Finał na Avatarze
21:30 – Rozdanie nagród
22:00 After – PARBAT
2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here