Konkurs na najlepsze blogi outdoorowe

0

GÓRY i firma The North Face zapraszają do konkursu na najlepszego bloga o tematyce górskiej. Założeniem konkursu jest nagrodzenie autora najlepszego bloga raz w miesiącu oraz przyznanie nagrody głównej pod koniec sezonu. 
A nagrody przygotowane przez firmę The North Face są bardzo atrakcyjne. Co miesiąc (od sierpnia do grudnia) zostanie przyznana jedna torba Base Camp Duffel i pokrowiec Base Camp Laptop Sleeve dla najlepszych blogów. Na początku stycznia zostanie wybrany zwycięzca głównej nagrody: zestawu Meru Kit (spodnie i kurtka).

Co trzeba zrobić?

Jeśli jeszcze nie prowadzicie bloga na GORYonline, to wchodzicie na stronę społeczności i w prawej kolumnie w zakładce „Społeczność” zakładacie nowe konto. A następnie zaczynacie prowadzić bloga w wybranym przez was temacie związanego z górami lub aktywnościami outdoorowymi.

Jeżeli będziesz miał(-ała) jakiekolwiek problemy z założeniem bloga lub potrzebujesz pomocy technicznej pisz na adres: damian@goryonline.com

Przygotujemy dla Ciebie platformę i dostępy – Tobie pozostanie radość pisania, tworzenia i wygrywania nagród.

NAGRODY

5 x Base Camp Duffel rozmiar XS

Niezwykle pakowna torba podróżna, która jest genialna w swojej prostocie. Dzięki temu waży znacznie mniej od standardowego plecaka, a waga to jedna z podstawowych wytycznych przy kontroli lotniskowej. Torba została bowiem wykonana z niemal pancernego materiału, odpornego na wilgoć, przetarcia, przedziurawienia. Posiada jedną wielką komorę, do której zmieścisz praktycznie wszystko, co tylko zechcesz.

5 x Base Camp Laptop Sleeve

Elegancki, funkcjonalny pokrowiec na laptopa, wykonany z takiego samegpo materiału jak Base Camp Duffel. Obie strony pokrowca są wyłożone dodatkową warstwą gąbki, która amortyzuje ewentualne wstrząsy i skutecznie zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami. Zamek błyskawiczny nie przecina ścian pokrowca, ale jest wszyty wzdłuż krawędzi. Takie rozwiązanie ułatwia skanowanie wnętrza pokrowca podczas kontroli bagażu na lotniskach – nie musisz wyjmować komputera ze środka, dzięki czemu odprawa przebiega szybciej.

NAGRODA GŁÓWNA

Zestaw Meru Kit (Kurtka Meru Gore Jacket + spodnie Meru Gore Bib)

Zestaw Meru został zaprojektowany i wyprodukowany przy udziale sportowców współpracujących z firmą The North Face®: Conradem Ankerem, Jimmym Chinem i Renanem Ozturkiem. W 2008 roku podjęli oni próbę zdobycia mierzącego ponad 6310 m n.p.m. szczytu Meru drogą Shark’s Fin. Zespół spędził 19 wyczerpujących dni w ścianie i napotkał jedne z najtrudniejszych na Ziemi warunków wspinaczki wysokogórskiej – ekspedycja została zmuszona do odwrotu 100 metrów od szczytu. Na podstawie informacji od wspinaczy i doświadczenia z wyprawy, każdy element zestawu Meru Kit został zaprojektowany tak by ułatwić kolejną próbę pokonania tej wyjątkowej drogi. W niedzielę 2 października 2011 roku Conrad Anker, Jimmy Chin i Renan Ozturk dotarli na szczyt północno – wschodniej ściany Meru.

Meru Gore Jacket

Lekka, wodoodporna i „oddychająca” kurtka wspinaczkowa.

Ta najwyższej jakości kurtka do wspinaczki została zaprojektowana przez alpinistów dla alpinistów. Jest wykonana z wodoodporna materiału Gore-Tex® Active™ – najlżejszego i najlepiej „oddychającego” dostępnego obecnie materiału. Kurtka jest wyposażona w specjalistyczne rozwiązania dla alpinistów, takie jak miejsca o zwiększonej przyczepności na ramionach i plecach, które zapobiegają przesuwaniu się plecaka, przystosowane do uprzęży kieszenie oraz kaptur ze wzmocnionym brzegiem, który można nałożyć na kask.

Meru Gore Bib

Specjalistyczne spodnie do wspinaczki w ekstremalnych warunkach

Lekkie, „oddychające” i wodoodporne spodnie przeznaczone do wymagających technicznie podejść w ekstremalnych warunkach wykonane z materiału Gore-Tex® Active™ Shell. Spodnie wyposażone zostały w pełnej długości, dwukierunkowe suwaki na nogach z półkolistym otwarciem na zamek na pośladkach, łatwo dostępne kieszenie na udach z możliwością otwarcia suwakiem w trzech kierunkach. Spodnie wyposażone są również w zintegrowane stuptupy, solidną ochronę przed przecięciem Keprotec® i niskoprofilowe szelki.

ORGANIZATORZY KONKURSU
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here