Treningi wspinaczkowe z Climb.pl

0

Nie wiesz jak zacząć się wspinać? A może Twój progres stoi w miejscu i nie wiesz co robić dalej? Chcesz popracować nad techniką lub opracować plan treningowy? Wpadnij na treningi wspinaczkowe prowadzone przez Climb.pl! Od lutego zaczynamy działać na Dolnym Śląsku, Trójmieście i Krakowie, a już niebawem będziemy obecni także w innych miastach! :)

Dlaczego warto przyjść na nasze treningi wspinaczkowe?

 • Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wspinaczy, którzy od lat tworzą portal Climb.pl,
 • Wszystkie osoby prowadzące zajęcia mogą się pochwalić kilku oraz kilkunastoletnim, zróżnicowanym doświadczeniem wspinaczkowym i szkoleniowym,
 • Prowadzimy treningi dla osób zupełnie „zielonych”, jak i dla tych walczących o kolejne punkty na 8a.nu,
 • Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe,
 • Koniec z zatłoczonymi treningami – nasze grupy mają maksymalnie 6 osób,
 • Elastycznie dopasujemy się do Twojego wolnego czasu,
 • W sezonie w miarę możliwości realizujemy treningi w plenerze (w niektórych lokalizacjach).

12666329_1279704888712828_331101218_n

Koszt treningu wspinaczkowego indywidualnego*

1 godzina – 75 zł

2 godziny – 130 zł

+ bilet wstępu na ścianę wspinaczkową.

Trening wspinaczkowy grupowy

Maksimum 4-6 osób. Cennik ustalany indywidualnie z grupą w zależności od częstotliwości zajęć.

Miasta

Dolny Śląsk – Wrocław, Jelenia Góra, Legnica

Prowadzący – Wojtek Karnaś
wojtek-karnas-150x150
Wojtek Karnaś

Wojtek prowadzi treningi dla osób początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Wojtek jest niedoszłym leśnikiem. Wspina się od 1999 roku. Swoje pierwsze kroki w skale stawiał na naszej Jurze. Późniejsze wyjazdy umożliwiły mu wspinanie w całej Europie. Ceni sobie różnorodność i urozmaicenie, jednak jego największą namiętnością stały się Tatry i Fountainebleau. Do dzisiaj jego tatrzańską Ulubienicą jest „Motyka” na Zamarłej Turni. W cyferkach udało mu się dojść do poziomu 8b/VI.6 RP, 7c+/VI.5 FL i 7c/VI.4+ OS. W Tatrach ma na swoim koncie m.in. bardzo szybkie powtórzenia takich dróg jak Metallica IX+ na wschodniej ścianie Mnicha, Matrix IX na zachodniej ścianie Kościelca, czy legendarny Saduś IX na wschodniej ścianie Mnicha. Wszystkie drogi pokonane „z marszu”.

Kraków

Prowadzący – Marek Wójcikowski

maro2Pierwsze kroki wspinaczkowe stawiał w 1998 roku na krakowskim Zakrzówku. Członek sekcji wspinaczkowej w KS Korona Kraków. Zawsze chciał pracować na etacie bohatera :)  Mistrz cierpliwości i oaza spokoju. Realizuje się jako Instruktor-bohater wspinania ;) W Climb.pl odpowiedzialny za prowadzenie profesjonalnych treningów i zajęć sportowych na sztucznych ściankach. Ponadto w sezonie letnim prowadzi kursy wspinaczki skalnej na drogach ubezpieczonych.

Prowadzący – Jacek Matuszek

matuszekWspółzałożyciel Climb.pl, twórca filmowy i fotograf, instruktor wspinaczki, polski alpinista. Wicemistrz Polski w Boulderingu z 2007 roku. Regularnie pokonuje w skałach drogi do 8c oraz kilka 8a OS. Reprezentant Polski na arenie międzynarodowej. Pasjonuje się sportami outdoorowymi. Łączy dwie pasje, wspinaczkę, która jak mówi „prowadzi mnie przez życie ciekawszą drogą” oraz film i fotografię, które są jego językiem komunikacji. Współpracował z Canal+, Discovery Channel. Mieszka w Krakowie. Razem z Łukaszem Dudkiem od kilku lat konsekwentnie realizuje kolejne górskie projekty. W 2015 roku jako zespół – Alpine Wall Tour udało im się dokonać pierwszego powtórzenia drogi Brento Centro 8b 1000m big wall, oraz Bellavista 8b+,550m.

Najlepszy RP – Pata Negra 8c, Capoeira VI.7, Fumar Periudica 8b+/c
Najlepszy OS – Coloseum 8a, Prima Linea 8a, Hektor VI.5
Najlepszy Flash – Bärentöter 9+

Trójmiasto

Prowadzący – Kacper Domański

12049543_756936687785267_3427449224619375936_nProwadzi zajęcia dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Redaktor climb.pl, wspinający się od 2010 roku. Preferujący wspinanie sportowe i bouldering. Stały uczestnik Pucharów Polski oraz Mistrzostw Polski we Wspinaczce Sportowej oraz Boulderingu. Jak również międzynarodowych festiwali wspinania jak np. The North Face Climbing Festival.  Od 2016 członek Heart Beat Temu. Wspinający się regularnie w najsłynniejszych rejonach skalnych Europy – Hiszpanii oraz Grecji. Stale poszerzający swój warsztat wspinaczkowy, treningowy oraz instruktorski.

 

*Informacje, zapisy – zapisy@climb.pl

*ceny w poszczególnych miastach mogą się różnić.
 • ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here