12. edycja Mocy i Siły

0

12. edycja Mocy i Siły to idealna okazja, żeby przełamać wspinaczkowe lody. Każdy z nas ma na ścianie kogoś, komu zazdrości, kogo lubi, ale boi się o tym powiedzieć, albo kogoś od kogo najzwyczajniej w świecie czuje się silniejszy. Zbliżające się zawody to idealny moment, żeby pokazać komuś takiemu miejsce w szeregu! Bo choć w tej Mocy i Sile startować będziecie parami, to i tak wszyscy będą wiedzieli, kto z pary zrobił więcej;)
Formuła:
– startować można TYLKO parami,
– w zawodach biorą udział pary zawodników w 3 kategoriach: męskiej, damskiej i mikście,
– do finału wchodzą po 3 pary z każdej kategorii,
– liczy się oczywiście suma punktów obydwu osób z pary,
– w finale będą 2 baldy – każdy chwyt będzie punktowany, a każda próba policzona,
– do wyboru będą dwa baldy – siłowy i techniczny – każda osoba z pary wybiera tylko jeden, przy czym nie można wybać tego samego.

WPISOWE: 60 zł / PARA
Uwaga! Jako że mamy karnawał, koniecznie się przebierzcie! Obowiązuje konwencja hawajska. Strój nie będzie, co prawda, dodatkowo punktowany, ale przecież każda okazja do lansu jest dobra!

Zaraz po eliminacjach, a przed finalami, rozegrany zostanie konkurs skoków! Chcemy wyłonić najdalej skaczącą dziewczynę i chłopaka. Formuła banalnie prosta. Udział może wziąć każdy, po prostu zgłaszamy się przed zawodami do sędziów zawodów. Będziecie skakać z oznaczonych chwytów i stopni do wielkiej klamy. Macie na to dwie próby. Komu się uda – ten przechodzi do kolejnej rundy. A w niej topowa klama będzie o 10cm dalej. I znowu macie dwie próby. I znowu odsuwamy Topa. Zawody trwać będą tak długo, aż wyłonimy zwycięzcę. Może właśnie Ciebie!?

Harmonogram:
15:00 – 18:00 – eliminacje (30 baldów)
18:15 – 19:45 – Mistrzostwa Polski w Skokach Wspinaczkowych
20:00 – finały
Po finałach nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów oraz oficjalne ogłoszenie wyników VI. Ligi Bulderowej. A co potem? Potem zapraszamy na wspinaczkowe AFTERPARTY do białego rana!
Zapraszamy na Blok Haus, 14 stycznia, o godzinie 15.00

Więcej informacji na Fejsbuku.
  • ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here