Imadło Tarnogaju 4 – czyli jedyne takie zawody w skali światowej

0

Mogę się mylić, ale słyszeliście żeby na świecie organizowane były zawody z wielkim dmuchanym materacem na świecie gdziekolwiek ? Ja nie słyszałem o takowych… Kiedy 3 lub 4 lata temu po pierwszym Imadle wspólnie z Pablem (kustosz i właściciel Tarnogaju) wpadliśmy na pomysł żeby w finałach były pełnowymiarowe Highballe, a nie standardowe przystaweczki i zasugerowałem wielki materac, a Pablo powiedział, że spoko, załatwi skokochron to nie wierzyłem, że takie mrzonki przy piwie zostaną zrealizowane.

A jednak. Już na drugiej edycji pojawił się – ku zdumieniu finalistów – wielki dmuchany materac! Czyli nie dość, że w finałach mają do zrobienia wysokie baldy kończące się na 8-10 metrach – czyli prawie jak wspinanie z liną, to jeszcze trzeba zmierzyć się z aspektem psychicznym co dla wielu było większym wyzwaniem niż samo wspinanie :D

Pierwsza edycja z Highballami (czyli drugie Imadło) nie obyło się bez komplikacji… wtedy jeszcze spalinowy kompresor skutecznie zagłuszał doping i podtruwał pomieszczenie… ale już 3 i 4 edycja organizacyjnie już obyła się bez hałasu i spalin ;)

Gratulacje dla organizatorów za kolejną edycję – 4 – świetnie zorganizowanych zawodów – million baldów eliminacyjnych  (40?) oraz widowiskowe finały i super atmosfera stawiają Imadło na czołowej pozycji dla miłośników rywalizacji na panelu. Oby za rok było jeszcze lepiej :)

Galerie znajdziecie -> ELIMINACJE TUTAJ i FINAŁY TUTAJ :)

Zobaczcie film z finałów od samego zwycięzcy :) Film ze ściany jest w produkcji.

Wyniki po finałach

Wyniki po eliminacjach
  • ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here