Nabór do klas mistrzostwa sportowego o profilu wspinaczka sportowa w Bytomiu

0

Z przyjemnością informujemy, iż ruszył nabór do PIERWSZEJ I JEDYNEJ W POLSCE klasy mistrzostwa sportowego o profilu wspinaczka sportowa.

Nabór organizuje Klub Sportowy Skarpa Bytom wraz z Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu przy ul. Tarnogórskiej 2.

Wszystkich chętnych, którzy chcą uczęszczać do klasy 4, 5, 6 i 7 podstawowej o profilu wspinaczka sportowa, zapraszamy na testy sprawnościowe oraz spotkanie naborowe dnia 24.05.2017 o godzinie 16.00 na ściance wspinaczkowej w Bytomiu tj. Skarpa Centrum Sportu przy ul. Modrzewskiego 5a. Podczas w/w spotkania Rodzice i młodzi zawodnicy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o zasadach i funkcjonowaniu Szkoły.

Klasa powstanie w ramach publicznej Szkoły Podstawowej (dawne Gimnazjum nr 1) w Bytomiu przy ul. Tarnogórskiej 2, a zajęcia wspinaczkowe (12 godzin zajęć wspinaczkowych w tygodniu) będą odbywać się na ścianie Skarpy Bytom przy ul. Modrzewskiego 5a. Przewidziane są również 4 godziny lekcyjne zajęć ogólnorozwojowych w ramach lekcji WF w szkole.

Dzieci będą dowożone pomiędzy szkołą a ścianą. 
Zajęcia i transport będą bezpłatne i „wplecione” w tygodniowy plan lekcji uczniów. 
Poza zajęciami sportowymi w klasach nauka odbywać się będzie w oparciu o standardowe programy nauczania dla danych klas podstawowych, natomiast zajęcia sportowe prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską na bazie programu szkolenia zaakceptowanego przez Polski Związek Alpinizmu.

Więcej informacji dotyczących naboru i dokumentacji znajdziecie tutaj: http://www.skarpa.bytom.pl/index/index/cat_id/13

 
  • ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here