Piotr Schab – 9a/+, 8c/+ oraz 8c w ciągu jednego dnia!

3

Piotr Schab dzisiejszy dzień zdecydowanie może zaliczyć do grona najlepszych w życiu. W ciągu jednego dnia przeszedł w Santa Linya aż trzy wymagające linie – Ingravids Serps extension 8c/+, Fabelita 8c oraz Ciudad de dios 9a/+ !

Jak donosi na swoim profilu na FB dzisiejszy dzień nie zapowiadał się rano zbyt dobrze i zdecydował nie skupiać się na trudnych drogach, a potraktować go jako dobrą okazję do treningu wytrzymałościowego i powspinania się na ilość. No i chyba mu się udało.

Na pierwszy ogień poszła Ingravids Serps extension 8c/+, którą Piotrek pokonał w drugiej próbie. Nastepnie przyszła pora na La Fabelita 8c, która pokonał w pierwszej przystawce. Dół drogi znał z wcześniejszej przygody z Fabelą, a górę przeszedł w stylu flash. 

Na koniec dnia postanowił zoptymalizować patenty na poważniejszym celu – Ciudad de dios 9a/a+, jednak jak się okazało, zupełnie niespodziewanie udało mu się przejść cruxa i dojść w ciągu do łańcucha zjazdowego. Ciudad de Dios to kombinacja Direct Open Your Mind 9a i La Fabela 8c+.

Walka dalej trwa! Tutaj Piotrek podczas prób na Analogica 9a/+!

A tutaj możecie zobaczyć jak wygląda Ciudad de dios 9a/a+:
  • 3 KOMENTARZE

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here