Startuje boulderowy Puchar Polski – na początek juniorzy!

0

W dniach 18-19.03.2017 na ścianie boulderowej CRUX odbędzie się pierwsza edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów młodszych oraz towarzyskie zawody dzieci CRUX KIDS. Po raz kolejny ekipa CRUXa ma przyjemność zaprosić zawodników z całej Polski na boulderowe zmagania, które otworzą cykl Pucharu Polski dla juniorów, natomiast najmłodszym pozwolą rywalizować na najwyższym poziomie z rówieśnikami, o wiele cennych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów zawodów. Szczegółowe informacje, zapisy, harmonogram zawodów i zapowiedzi na stronie wydarzenia.

Zawody dla juniorów oraz dzieci organizowane przez CRUXa stały się nieodłącznym elementem w kalendarzu warszawskiej ściany. Zorganizowane rok temu Puchary dla najmłodszych przyciągnęły prawie 200 zawodników z całej Polski. Przeprowadzone eliminacje i finały wyłoniły najlepszych w każdej kategorii wiekowej ale dały możliwość rywalizacji i radości ze wspinania każdemu startującemu. Pewnego rodzaju ewenementem było przeprowadzenie finałów dla najmłodszej kategorii wiekowej w boulderingu. W tym roku, ekipa kręcących pod wodzą Aleksandra Romanowskiego również przygotuje finały dla wszystkich grup. Emocje gwarantowane!

Poprzednia edycja została ciepło przyjęta i oceniona zarówno przez rodziców, trenerów i co najważniejsze zawodników. Zakres przygotowań tegorocznej edycji pozwala sądzić iż te zawody będą jeszcze lepsze.

Zapraszamy!

Partnerzy zawodów:
– Polski Związek Alpinizmu
– Polar Sport
– ManGo Republik
– IURA
– Solid
– WspinNUTY
– Ibrom Garaż Ceramiki
– Gatorade
– Black Diamond
  • ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here