Wstęp

Ważną sprawą w wyposażeniu wspinacza są buty wspinaczkowe i ich wybór. Na rynku w ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych butów wspinaczkowych. My przybliżmy 27 wybranych par butów co oznacza, że jest to największy jak dotąd test butów wspinaczkowych w Polsce opublikowany w internecie.

TEST BUTÓW WSPINACZKOWYCH CLIMB.PL

Robiąc to zestawienie chcieliśmy, żeby nasz test był przejrzysty i odbywał się w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych, dlatego skupiliśmy się na testowaniu ich w skale.

Odwiedziliśmy 12 rejonów wspinaczkowych, prze wspinaliśmy około 200 dróg wspinaczkowych i boulderów.

Teraz już wiemy, który but jest najbardziej uniwersalny, sprawdzi się w każdej sytuacji, a który jest najlepszy w stosunku jakości do ceny. Która para jest dedykowana dla profesjonalistów i zajęła pierwsze miejsce, a kto zwyciężył w kategorii butów dla początkujących. Wiemy jakie buty ślizgają się na naszej jurze, a jakie nie. Co lepiej stoi w dziurkach, a co na krawądkach, oraz które buty nie zmęczą wam stopy i pozwolą wspinać się przez długie godziny. Zapraszamy do lektury.

Info – w razie znalezienia błędów w linkach łączących strony lub jakich kolwiek nieścisłości prosimy o email

Ewentualnie komentarze i uwagi również mile widziane – ale pamiętajcie, że raczej konstruktywna krytyka będzie budująca, a nie bezpodstawne ataki, że np. ‚test jest schrzaniony’.

Wszystkie oceny są subiektywne i możecie komentować pod modelami butów i wyrażać swoje własne spostrzeżenia i zdanie !!

Redakcja  Climb.pl

FOTO-MASTER – Wrocław
ul. Odrzańska 24-29/2
tel: (71) 342 43 62
email: wroclaw@sigma-procentrum.pl  • 1 KOMENTARZ

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here