Hulajnoga elektryczna do 2000 zł – którą wybrać?

Hulajnoga elektryczna to jeden z najwygodniejszych sposobów poruszania się po mieście. Jeśli przetestowałeś już sprzęty z wypożyczalni i uznałeś, że to rozwiązanie dla ciebie, pora wybrać odpowiedni model. Czy w budżecie do 2000 zł możesz kupić pojazd, który sprawdzi się przy codziennych dojazdach do pracy? Zdecydowanie tak! Zobacz polecane hulajnogi w dobrej cenie!

Hulajnoga elektryczna w dobrej cenie – o czym pamiętać?

Chcesz kupić hulajnogę w dobrej cenie? Dobrze uświadomić sobie, czym charakteryzują się urządzenia do 2000 zł. To zwykle lekkie pojazdy, które bez problemu będziesz wnosić po schodach. Jeśli planujesz pokonywać część trasy komunikacją miejską, a część hulajnogą, będzie to świetny zakup. Takie modele mają jednak zwykle dość ograniczoną pojemność baterii – dlatego zasięg budżetowego sprzętu może być mniejszy. Zwykle takie hulajnogi będą miały też mniejsze koła – przy jeździe po mieście nie robi to różnicy, w trasie poza terenem zabudowanym – już tak. Za tymi parametrami może iść też mniejsze maksymalne obciążenie hulajnogi niż przy bardziej masywnych sprzętach.

Jak na pierwszy rzut oka rozpoznać modele mieszczące się w zakładanym budżecie? Zwracaj uwagę na wszystkie sprzęty, które mają w nazwie „Lite” – z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdziesz tam pojazd dla siebie!

Na co zwrócić uwagę, wybierając hulajnogę elektryczną?

Na pierwszy rzut oka poszczególne modele mogą zachwycać cię atrakcyjnym designem.

Spójrz jednak uważniej i sprawdź specyfikację techniczną! W ten sposób ocenisz, czy hulajnoga będzie trafnym zakupem. Zobacz, czemu dokładnie się przyjrzeć:

 • zasięg hulajnogi;
 • waga urządzenia;
 • maksymalna prędkość;
 • czas ładowania;
 • wielkość kół;
 • maksymalne obciążenie;
 • przejrzysty wyświetlacz;
 • pojemność akumulatora i czas jego ładowania;
 • aspekty wizualne modelu.

Wśród propozycji do 2000 zł znajdziesz sprzęty uznanych producentów, takich jak Motus czy Xiaomi – możesz mieć pewność, że to trwałe, dobrze oceniane pod względem swobody użytkowania pojazdy.

Polecane hulajnogi elektryczne do 2000 zł

Pora ruszyć na przegląd najlepszych modeli do 2000 zł. Wiesz już, na jakie aspekty zwracać uwagę, porównując poszczególne modele. Każda z poniższych propozycji zbiera entuzjastyczne recenzje. Sprzęty chwalone są za jakość wykonania i niezawodność. Zobacz, w jakie pojazdy warto zainwestować!

 • XIAOMI Mi Electric Scooter 3 – świetnie oceniany model o zasięgu do 30 km. Może poruszać się z maksymalną prędkością 20 km/h. Baterię uzupełnisz w sześć godzin. Maksymalne obciążenie tego modelu to 100 kg. Zwróć uwagę na system KERS, który pozwala odzyskać energię kinetyczną podczas hamowania i zjazdów z wzniesień bez dodatkowego przyspieszenia. Wszystko po to, by zwiększyć zasięg urządzenia! Producent zadbał też o szereg zabezpieczeń – m.in. przed przegrzaniem lub zbyt dużym rozładowaniem.
 • XIAOMI Mi Electric Scooter Essential – tańszy sprzęt o mniejszym zasięgu. Na pełnej baterii przejedziesz 20 km. Maksymalna prędkość, jaką możesz osiągnąć, to 20 km/h. Model świetnie sprawdza się przy wnoszeniu i przenoszeniu – złożysz go w zaledwie trzy sekundy! Także i tutaj znajdziesz system KERS, który pomaga zwiększyć zasięg urządzenia. Producent zadbał również o zestaw odblasków – dzięki temu będziesz lepiej widoczny na drodze!
 • MOTUS Scooty 10 Lite – lekka (zaledwie 12, kg!) hulajnoga, która na pełnym ładowaniu przejedzie do 30 km. Maksymalna prędkość tego pojazdu to 20 km/h. Mimo niewielkich gabarytów, jest bardzo wytrzymała – maksymalna obciążenie to 120 kg! Zaletą tego modelu jest szybkie odzyskiwanie mocy – baterię naładujesz do pełna w zaledwie 3-4 godziny. Warto podkreślić, że masz tu 10-calowe, dętkowe koła, które dobrze amortyzują także podczas jazdy poza miastem!

Wybierz najlepszy model dla siebie – i w drogę! Chcesz poznać więcej propozycji? Sprawdź hulajnogi elektryczne w sklepie MediaMarkt, by przekonać się, który pojazd najbardziej przypadnie ci do gustu!