Dlaczego do zadań specjalnych warto wybrać buty MAGNUM?

Wydawać by się mogło, że wszystkie elementy wyposażenia i umundurowania są tak samo ważne. Tymczasem to obuwie wystawiane jest na najtrudniejsze warunki. Źle zaprojektowane lub słabej jakości nie sprosta wymaganiom, jakie mu stawiasz. Jak zadbać o własny komfort i bezpieczeństwo? Wybierz buty MAGNUM do realizacji swoich obowiązków, a będziesz mógł skupić się na nich bardziej, niż na niewygodach, które im towarzyszą.

Czym właściwie są zadania specjalne?

Kiedy mowa o obuwiu do zadań specjalnych, wyobraźnia może podsuwać rozmaite obrazy. Nic dziwnego – dla każdego termin ten oznacza coś innego. Dodatkowo zadania specjalne między sobą również mogą się znacząco różnić. W związku z tym  do różnych mogą być potrzebne różne buty. MAGNUM oferuje obuwie zawsze wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, które sprawdzi się w całym szeregu misji w trudnych warunkach.

Dla kogo będą odpowiednie buty MAGNUM?

Buty MAGNUM nie są przeznaczone dla każdego. Sprawdzą się przede wszystkim jako obuwie zasadnicze dla służb mundurowych – z oczywistego względu na charakter ich pracy. Nie oznacza to jednak, że dla nikogo innego nie będą użyteczne. Jśli często przebywasz w terenie (przykładowo – jesteś geodetą), odwiedzasz trudno dostępne miejsca (jako podróżnik), przebijasz się przez chaszcze (np. jako myśliwy), patrolujesz teren budowy (ochroniarz), czy po prostu nie lubisz nieprzyjemnych niespodzianek, a cenisz komfort wędrówek (podróżnik-amator), buty MAGNUM – https://www.trzypiora.pl/pl/producer/MAGNUM/12 – są zdecydowanie dla Ciebie

Jakich cech możesz oczekiwać od dobrych butów?

Ponieważ decydujesz się na nietypowe obuwie, masz prawo mieć nietypowe oczekiwania. W czym zatem buty MAGNUM są lepsze od standardowych odpowiedników i czym najlepiej kierować się podczas wyboru?

Odporność na wilgoć

Nie każdy wychodzi na zewnątrz podczas niepogody – jeśli jednak jesteś jedną z tych osób, zwróć szczególną uwagę na modele wodoodporne – np. z cordury. Zapewnią Ci ochronę przed nieprzyjemną wilgocią, prowadzącą do obtarć i chorób skóry. Na ciepłe miesiące warto wybrać obuwie dodatkowo odprowadzające wilgoć (pot) na zewnątrz, takie jak buty MAGNUM Classic.

Komfort chodzenia

Rozmiar buta to nie wszystko – ważne jest jego dopasowanie do stopy i współpraca z nią. Obuwie powinno skutecznie absorbować wstrząsy, a dodatkowym atutem będzie stabilizator pięty. Jeśli spodziewasz się biegania, zwłaszcza w niepewnym terenie, wybierz buty MAGNUM Pace Lite 3.0, których podeszwa została zaprojektowana z myślą o możliwie dobrej przyczepności.

Wolność od metali

A może jesteś miłośnikiem wyjazdów do krain położonych nieco dalej? Nadmiar bagażu to zawsze problem, a zwłaszcza na lotnisku. Buty MAGNUM Cobra 6.0 V1 w ciekawym, beżowym kolorze, będą świetnym wyborem – są wystarczająco wygodne, by komfortowo lecieć w nich samolotem, a jednocześnie nie zawierają metalowych elementów, które mogłyby piszczeć podczas przechodzenia bramek lotniskowych.