Jak korzystać z najnowszych technologii podróżniczych?

Podróżowanie obecnie może być znacznie łatwiejsze, dzięki najnowszym technologiom podróżniczym. Mowa przede wszystkim o możliwości zakupu biletów lotniczych, rezerwacji hoteli, wypożyczaniu samochodów czy wykupywaniu ubezpieczeń podróżnych w jednym miejscu. Wszystko to zapewnia platforma do organizacji podróży eSky.pl. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej i poznać informacje, jak korzystać z najnowszych technologii podróżniczych.

Nie szukaj biletów lotniczych i noclegów, a także atrakcji w kilku miejscach, skorzystaj z eSky.pl 

nie-szukaj-biletow-lotniczych-i-noclegow-a-takze-atrakcji-w-kilku-miejscach-skorzystaj-z-eskypl.jpg

Platforma do organizacji podróży eSky.pl to sposób, by w jednym miejscu uzyskać bilety czy rezerwacje atrakcji dostępnych w licznie odwiedzanych miejscach, a także w ramach jednej rezerwacji – bilety lotnicze oraz noclegi w hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach czy ośrodkach wypoczynkowych. Loty Kraków Gdańsk – eSky.pl dostępne są w ramach elastycznej i intuicyjnej wyszukiwarki. Można wpisać datę wylotu i przylotu i wyszukać odpowiednie połączenie w korzystnej cenie. Jeśli nie zależy Ci na konkretnej dacie, to możesz uzyskać wskazówkę, jeśli w zbliżonym terminie dostępne są tańsze połączenia lotnicze. Możesz wybrać lot w dwie strony, w jedną stronę albo podróż wieloodcinkową. W ten sposób można zaplanować np. wakacje w różnych rejonach Polski i nie spędzić wiele czasu na podróżowaniu. Loty Kraków Warszawa – eSky.pl dostępne są także w ramach aplikacji eSky dostępnej na smartfon czy tablet. Można zdecydować się na opcję w dwie strony i rezerwując podróż odpowiednio wcześniej, uzyskać znacznie atrakcyjną cenę. 

Zadbaj o ubezpieczenie swojej podróży, gdziekolwiek się udajesz 

zadbaj-o-ubezpieczenie-swojej-podrozy-gdziekolwiek-sie-udajesz.jpg

Kupując tanie loty, możesz zaoszczędzić, jednak jest też pewne ryzyko, które możesz ograniczyć. Jeśli z jakichś przyczyn nie będziesz mógł skorzystać z biletów, to jeśli wykupisz ubezpieczenie rezygnacji z podróży, możesz zyskać nawet do 90% zwrotu. Oczywiście może się zdarzyć i tak, że w trakcie podróży zagranicznej zachorujesz, a wtedy musisz mieć dostęp do usług medycznych, dlatego wykupione ubezpieczenie podróżne jest bardzo ważne. W niektórych miejscach możesz oczywiście skorzystać z wyrobionej wcześniej karty EKUZ, która respektowana jest w krajach Unii Europejskiej oraz EFTA. W ramach ubezpieczenia podróży w eSky.pl do swojej polisy masz dostęp na koncie po zalogowaniu, co jest bardzo pomocne i przydatne. Nie musisz zatem zabierać ze sobą tych dokumentów w formie papierowej. 

Rezerwuj bilety online i korzystaj z niezliczonej liczby atrakcji 

Platforma eSky.pl połączona jest z GetYourGide, gdzie możesz uzyskać bilety na wiele atrakcji zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Sprawdź informacje w artykule: Co warto odwiedzić w 2022? Jest on ciągle aktualny i dowiesz się, jakie ciekawe miejsca możesz zwiedzić w Krakowie. Korzystając z oferty partnera eSky.pl możesz zamówić wejściówki do wielu ciekawych miejsc w różnych miastach i odwiedzać je bez stania w kolejkach po bilety. To niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas. Platforma do organizacji podróży eSky.pl pozwoli Ci także szybko i łatwo wypożyczyć samochód na wybranym lotnisku, czy to w Polsce, czy za granicą. Dzięki temu przemieścisz się do mniejszej miejscowości, gdzie niedostępne są połączenia lotnicze, czy też udasz się szybko do zarezerwowanego hotelu. 

Najnowsze technologie podróżnicze bez wątpienia ułatwiają życie zarówno w czasie podróży służbowych, delegacji, jak i wakacji czy weekendowych wyjazdów. W ramach eSky.pl czy aplikacji eSky.pl możesz także łączyć oferty różnych linii lotniczych w ofercie MultiLine, bez konieczności szukania ich osobno.