Kamil Ferenc i Piotrek Schab 3 x 9a! Takiego dnia jeszcze nie było!

1

„Dziewiątki a” są ostatnio dość modne wśród wspinaczy znad Wisły :) Tym samym z jeszcze większą radością donosimy, że Kamil Ferenc i Piotrek Schab pokonali dzisiaj kolejne drogi w tym magicznym stopniu trudności. 

Obaj wpieli się do łańcucha na Fuck The System 9a w Santa Linya. Dla Kamila jest to już piątą droga o takich trudnościach. Jak sam komentuje na swoim profilu na FB:

Niespełna tydzień corocznego zimowego wyjazdu do Katalonii za mną. Po dzisiejszym dniu jestem super szczęśliwy bo po dwóch latach przerwy udało mi się zrobić moje piąte 9a „Fuck The System”!! Kolejna trasa już zapatentowana więc mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia 9 na tym wyjeździe 💪 💪

#salewa #MotionLab #KoronaSiempre

Piotrek do Fuck The System dorzucił dzisiaj jeszcze Seleccio Anal 9a+ autorstwa Ramona Juliana Puigblanque (2013), choć sam Piotrek mówi, że według niego odpowiednią wyceną będzie trudne 9a. O Piotrku już ostatnio było głośno i mamy wrażenie, że będzie jeszcze głośniej. W ciagu ostatnich dwóch tygodni pokonał łącznie z tymi drogami, aż cztery drogi od 9a w górę (Analógica 9a/+, Ciudad de dios 9a/a+). Pracowity luty w wykonaniu Piotrka:

A właściwie pracowity tydzień w lutym ;) A to dopiero jedna trzecia miesiąca ;) Oto komentarz Piotrka:

Dobra passa trwa 💪🏻
Po dzisiejszym dniu jestem już prawie pewien, że ostatnio porządnie doładowałem 🚀
#koronasiempre

Tak więc gratulujemy i czekamy na więcej!!!

Photo credits: Pablo Benedito
  • 1 KOMENTARZ

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here